Hostal Azul Puebla

Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Hostal Azul Puebla
$$$$

Leírás

Az Puebla Centro körzetben található Hostal Azul Puebla hotel nyilvános parkolót biztosít a közelben.

Elhelyezkedés

A Museo de la Evolución Puebla körülbelül egy 25 perces sétára, a Pueblai székesegyház pedig csaknem 25 percnyi sétára helyezkedik el a vendégháztól. A vendégek 25 perc alatt elérhetik Puebla központját gyalog. A Puebla városi hotel továbbá a Loreto-erőd közelében van, 25 percnyi sétára.

A messziről érkezők számára, a Hermanos Serdan nemzetkozi repülőtér 32 perces autóútra található.

Szobák

Egyes szobák tornácot, erkélyt és öltözőt biztosítanak, továbbá egy közös fürdőszobát. Egyes szobákban akadálymentesített zuhanyzó és fürdőkád található.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
14:00-22:00 órától
11:00-12:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
nyilvános parkoló a közelben található MXN 60 naponta áron.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Reggeli
A(z) Hostal Azul Puebla ingyenes teljes reggeli reggelit biztosít vendégei számára. 
Házi kedvencek
Háziállat nem megengedett.
Épület
Szobák száma:22
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Dormitory szoba
  • A szoba méretei:

    23 m²

  • Ágy opciók:
    1 egyszemélyes ágy
Dormitory szoba
  • A szoba méretei:

    25 m²

  • Ágy opciók:
    1 egyszemélyes ágy
Dormitory szoba
  • A szoba méretei:

    30 m²

  • Ágy opciók:
    1 egyszemélyes ágy
  • Erkély
Mutasson még 4 szobatípustKevesebb

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Parkolás
Poggyászmegőrző
24 órás szolgáltatások
Étel/ Ital

Kültéri étkezősarok

Étkezés

  • Kültéri étkezősarok

Szobai kényelmek

  • Öltöző
  • Belső udvar
  • Étkezőasztal

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Hostal Azul Puebla paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 1851 HUF
📏 Távolság a központhoz 2.3 km
✈️ Távolság a repülőtérhez 29.7 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Hermanos Serdan nemzetkozi repuloter, PBC

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
14 Oriente No. 1807 La Acocota Puebla, Pue., Puebla, Mexikó, 72377
Térkép
14 Oriente No. 1807 La Acocota Puebla, Pue., Puebla, Mexikó, 72377
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Templom
Convent Church of San Francisco
510 m
Av. 6 Oriente Intersection Calle 2 Nte
Cukorkák utcája
290 m
Étterem
Etcétera
1.0 km

Hostal Azul Puebla értékelések

7.1 /10
Nagyon jó
150 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Hostal Azul Puebla GYIK

Mekkora a távolság a Hostal Azul Puebla hotel és Puebla városközpontja között?
Puebla városközpontja egy 25 perces sétára van a Hostal Azul Puebla hotel területétől.
A Hostal Azul Puebla melyik repülőtérhez van a legközelebb?
A Hostal Azul Puebla 30 km-re van a Hermanos Serdan nemzetkozi repuloter repülőtértől, amely autóval 32 perc alatt elérhető.
Az Puebla városában található Hostal Azul Puebla rendelkezik parkolóval a helyszínen?
Igen, az Puebla városában található Hostal Azul Puebla vendégei leparkolhatják autójukat egy nyilvános parkolóban a közelben.
Mi az Puebla városi vendégház legkorábbi és legkésőbbi kijelentkezési ideje?
Az Puebla városi vendégház szállásairól 11:00 és 12:00 között jelentkezhet ki.
Mennyibe kerül egy szoba az Puebla városi hotel kínálatából?
Az Puebla városi hotel kínálatában 8 $ kezdőáras szobalehetőségek vannak.
Az Puebla városában található Hostal Azul Puebla hotel által milyen fizetési módok elérhetők?
Az Puebla városában található Hostal Azul Puebla hotel a következő fizetési lehetőségeket biztosítja: készpénz, Visa és MasterCard.
A Hostal Azul Puebla hotel milyen típusú szobákat kínál?
A Hostal Azul Puebla hotel Dormitory szoba, Queen szoba és Standard szoba szállásokat kínál.
Milyen szolgáltatások tartoznak az Puebla városában található Hostal Azul Puebla hotel szobáihoz?
Az Puebla városában található Hostal Azul Puebla hotel legtöbb szobája tornáccal és erkéllyel, továbbá ingyenes Wifivel rendelkezik.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba